Ми офіційно працевлаштовуємо та виготовляємо пакет документів для легальної роботи в країнах ЄС.

Працевлаштування

Виготовлення документів

Наші переваги

Для агенції

Керування прибутком. Ви щомісяця отримуєте по 50 € за кожного оформленого кандидата, поки він працює. А також самостійно встановлюєте вартість відрядного листа для ваших клієнтів, тим самим коригуєте свій щомісячний прибуток.

Збільшення клієнтів. Ми офіційно влаштовуємо ваших клієнтів на високооплачувані вакансії з гідними умовами роботи. Вони залишаються задоволеними, звертаються до вас знову та рекомендують іншим.

Хороша репутація. Гарантуємо соціальний захист персоналу, 100% виплату зарплати, оформлення всіх документів згідно із законами країн ЄС.

Для працівників

Повністю офіційно. Оформляємо на роботу по договору працевлаштування і виготовляємо повний пакет документів.

Фінансова безпека. Гарантуємо офіційну виплату зарплати на банківську карту. Забезпечуємо повне медичне страхування.

Без ризику депортації. Володіємо всіма інструментами, які зводять ці ризики до нуля.  Працюємо з професійними юристами в країнах ЄС.

Для роботодавця

Економія часу. Заощаджуємо час партнера, який він би витрачав на оформлення документів для легальної роботи працівника у його компанії.

Збільшення прибутку. Через зменшення відсотку оподаткування заробітної плати працівника через А1 / відрядження з Польщі.

Зняття відповідальності. Компанія роботодавця не несе жодної юридичної відповідальності – за оформлення працівника відповідає юридичний відділ нашої компанії. Крім того, в разі потреби, надаємо безкоштовну юридичну консультацію.

Відгуки наших клієнтів

Кожен має можливість вибрати вакансію

У вас є запитання?

Заповніть форму, ми з вами зв’яжемось і дамо на них відповідь

Головна