Як оформити довідку про несудимість в Польщі?

Довідка про відсутність (або наявність) судимостей у Польщі є офіційним документом, який підтверджує те, чи має людина несплачені або нескасовані судові рішення. Кожна країна видає свою власну довідку про несудимість, яка охоплює лише територію цієї країни. Тому, якщо особа перебувала на території декількох країн, їй необхідно отримати довідку про несудимість з кожної з цих країн, якщо вона планує отримати громадянство, працювати на певній посаді або здійснювати інші юридичні процедури. Крім того, ці довідки повинні бути правильно легалізовані або отримати апостиль, що можна зробити лише в тій країні, що видала документ (у певних ситуаціях тільки в консульстві).

Вам потрібна довідка про несудимість у Варшаві? Не проблема! Ми з радістю допоможемо Вам отримати її, щоб Ви могли зекономити свій час та кошти на поїздки за кордон. Довідка про несудимість у Польщі видається польською мовою і містить важливу інформацію про Вас, включаючи дату перевірки, номер закордонного паспорта, прізвище та ім’я, ім’я батька та матері, дівоче прізвище матері, дату та місце народження, а також інформацію про наявність або відсутність судимостей та реєстр, в якому проводилась перевірка.

Ми розуміємо, що кожна деталь є важливою, тому ми дбаємо про те, щоб Ви отримали повну і точну інформацію. Законодавство України дозволяє мати два чинних закордонних паспорти, тому, щоб отримати довідку про несудимість у Польщі, Ви повинні вказати той з них, яким користувалися під час перебування в Польщі.

Зверніть увагу, що довідка про несудимість у Варшаві виглядає просто, як білий аркуш А4, але містить 5 мокрих печаток та штампів та підпис уповноваженої особи. Апостиль на довідці про несудимість з Польщі проставляється на звороті довідки шляхом наклеювання спеціальної наклейки зі штампом апостиль. Наша компанія з радістю надасть Вам допомогу у виготовленні довідки про несудимість у Польщі, щоб Ви могли отримати її зручно та швидко.

Отримання довідки про відсутність судимості з Польщі може стати необхідністю у багатьох випадках, наприклад, при виїзді за кордон, оформленні документів на громадянство або при здійсненні певних видів діяльності. Для отримання такої довідки необхідно мати наступні документи:

  • закордонний паспорт, за яким Ви перебували на території Польщі;
  • Внутрішній паспорт громадянина України;
  • Дівоче прізвище та ім’я матері;
  • Якщо замовник жінка, яка перебуває в шлюбі, то її прізвище до укладення шлюбу;

Важливо мати на увазі, що процес отримання довідки про відсутність судимості з Польщі може зайняти певний час та потребує відповідної підготовки документів. Тому, щоб уникнути зайвих затримок та проблем, рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців у цій галузі, які нададуть необхідну консультацію та допоможуть з оформленням документів.

Наші переваги

Для агенції

Керування прибутком. Ви щомісяця отримуєте по 50 € за кожного оформленого кандидата, поки він працює. А також самостійно встановлюєте вартість відрядного листа для ваших клієнтів, тим самим коригуєте свій щомісячний прибуток.

Збільшення клієнтів. Ми офіційно влаштовуємо ваших клієнтів на високооплачувані вакансії з гідними умовами роботи. Вони залишаються задоволеними, звертаються до вас знову та рекомендують іншим.

Хороша репутація. Гарантуємо соціальний захист персоналу, 100% виплату зарплати, оформлення всіх документів згідно із законами країн ЄС.

Для працівників

Повністю офіційно. Оформляємо на роботу по договору працевлаштування і виготовляємо повний пакет документів.

Фінансова безпека. Гарантуємо офіційну виплату зарплати на банківську карту. Забезпечуємо повне медичне страхування.

Без ризику депортації. Володіємо всіма інструментами, які зводять ці ризики до нуля.  Працюємо з професійними юристами в країнах ЄС.

Для роботодавця

Економія часу. Заощаджуємо час партнера, який він би витрачав на оформлення документів для легальної роботи працівника у його компанії.

Збільшення прибутку. Через зменшення відсотку оподаткування заробітної плати працівника через А1 / відрядження з Польщі.

Зняття відповідальності. Компанія роботодавця не несе жодної юридичної відповідальності – за оформлення працівника відповідає юридичний відділ нашої компанії. Крім того, в разі потреби, надаємо безкоштовну юридичну консультацію.

Відгуки наших клієнтів

Кожен має можливість вибрати вакансію

У вас є запитання?

Заповніть форму, ми з вами зв’яжемось і дамо на них відповідь

Головна