Якщо Ви шукаєте роботу, пропонуємо звернутися до нашої компанії. Ми допоможемо в пошуку тієї чи інші вакансії. Для того щоб ми змогли допомогти, Вам потрібно оформити своє резюме.  В ньому потрібно вказати вашу освіту та досвід роботи в різних чи в одній сфері діяльності. Виходячи з вашого резюме, ми підбираємо роботу або зв’язуємо вас роботодавцем.

Далі враховуючи індивідуальний підхід, враховуючи освіту, професійні навички та досвід роботи кандидата ми створюємо резюме. Надаємо максимально повну інформацію та консультацію. А також здійснюємо повний супровід та інформування про потенційних роботодавців чи роботу.

Після того як працівник визначився зі своєю майбутньою роботою та працедавцем , він узгоджує кількість робочих годин на день, проживання та харчування, одяг, вихідні дні, місто доїзду до робочого місця. Потім ми організовуємо логістику, а саме,  доїзд працівника до роботодавця.

Після того як працівник узгодив з нашим менеджером всі деталі і залишається тільки виїжджати до місця праці, ми  його оформляємо і готуємо пакет документів згідно переліку, які є відображено на сайті (Лист відрядження А1).

Працівник прибуваючи на місце роботи приступає до виконання своїх обов’язків, які були вказані в переміщених раніше документах.

Функція нашої фірми полягає в тому, що якщо робітник виконує наші будівельні роботи ми консультуємо його про всі деталі що стосується виплати заробітної плати, відпустки і тому подібне. Якщо він працює в іншого працедавця, не в нас відповідно ми вказуємо, що він узгоджує вже всі деталі перебування та роботи зі своїм роботодавцем.

Якщо працівник працює в іншого працедавця і в нього закінчується строк дії документів він також заздалегідь звертається до нас і ми йому готуємо нові документи, оскільки пакет документів А1 видається тільки три місяці. Також коли  закінчується віза, також допомагаємо з запрошенням на роботу.

Якщо пропрацювавши певний період ви хоче легалізуватися в Європі зокрема в Польщі ми допомагаємо та консультуємо вас щодо подачі карти побиту.

Анкета кандидата

Наша група Робота в Європі

Партнери, які нам довіряють

Понад 300 компаній з Європейського Союзу спокійно працюють з нами та радіють успішному розвитку свого бізнесу.

Наші переваги

Для працівників

Повністю офіційно. Оформляємо на роботу по договору працевлаштування і виготовляємо повний пакет документів.

Фінансова безпека. Гарантуємо офіційну виплату зарплати на банківську карту. Забезпечуємо повне медичне страхування.

Без ризику депортації. Володіємо всіма інструментами, які зводять ці ризики до нуля.  Працюємо з професійними юристами в країнах ЄС.

Відгуки наших клієнтів

Кожен має можливість вибрати вакансію

У вас є запитання?

Заповніть форму, ми з вами зв’яжемось і дамо на них відповідь

Головна